شرايط و ضوابط خرید

لطفاً قبل از خرید و ارسال فرم سفارش خرید، مطالب زیر را به دقت بخوانید. 

توجه: شرایط زير ممکن است تغییر كند و خریدار باید همواره با مراجعه با این صفحه از شرایط روز فروشگاه مطلع باشد. ثبت سفارش خرید به منزله آن است که خریدار شرایط زير را مطالعه نموده است و آنها را پذیرفته است. 

فروشنده = فروشگاه دایت بازار
خریدار = ارسال کننده سفارش خرید 

فروشنده متعهد مي شود از اطلاعات شخصی و فردی خریدار، در حد اختیار و توان مراقبت نموده و این اطلاعات را کاملا محرمانه تلقی نماید و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر بامجوز رسمی و قانونی ارائه ندهد. 

فروشنده موظف است اطلاعات دقیق و کامل کالا را در اختیار خریدار قرار دهد. 

فروشنده موظف است کالای سالم و بی نقص را مطابق با آنچه معرفی شده است و طبق شرایط برای خریدار ارسال نماید. 

فروشنده موظف است پس از دریافت فرم سفارش و تائید سفارش در کوتاهترین زمان ممکن کالای خریداری شده را آماده كرده و در بسته بندی مناسب تحویل شرکت پست جمهوری اسلامی ایران یا شرکت پست تی پی جی دهد. هرگونه اختلال و تاخیر بعد از تحویل كالا در طی عملیات پستی به عهده این دو شرکت خواهد بود. 

فروشنده نهايت تلاش خود را مي كند تا کالاهایي را براي عرضه در فروشگاه انتخاب كند كه اولا مورد تقاضا و متناسب با نيازهاي مشتریان بوده و ثانيا بطور كلي از كيفيت مطلوب برخوردار باشد. با این وجود فروشنده تضمين كننده کیفیت نبوده و مسووليت آن بطور كامل به عهده توليد كننده خواهد بود.
 
فروشنده موظف است در صورت معیوب بودن کالا، کالای سالم و بی عیب را در کوتاهترین زمان ممکن برای خریدار بدون دریافت هیچ گونه هزینه ارسال نماید. 

فروشنده مسئول آموزش و نحوه کار با کالای خریداری شده نمیباشد. 

فروشنده میتواند بنا به تشخیص، سفارش را لغو كرده و از ارسال سفارش خودداری کند و در صورت دریافت مبلغ از خریدار ، مبلغ به وی عودت و علت اعلام میگردد. 

خریدار موظف است اطلاعات دقیق و کامل خود را برای دریافت سفارش از طریق پست و پیک در اختیار فروشنده قرار دهد. 

هزینه ی ارسال کالا به عهده خریدار است. 

خریدار بايد قبل از تكميل و ارسال فرم سفارش خرید، اطلاعات لازم در مورد قيمت، هزينه ارسال، كاربرد يا طرز استفاده از كالا را از طریق سایت فروشنده کسب کند. 

خریدار پس از تائید سفارش خرید از طرف فروشنده و در وضعیت آماده به ارسال نمیتواند درخواست انصراف سفارش را نماید. 

خریدار موظف است هنگام دریافت کالا از مامور کاملا آن را بررسی نماید و در صورت مشاهده آثار آسیب دیدگی از قبول آن خودداری نماید. (فروشنده مسئولیت سالم نبودن کالا را بعد از دریافت کالا توسط خریدار به عهده نخواهد گرفت.) 

خریدار موظف است هنگام مراجعه مامور در محل مشخص شده در فرم سفارش، برای دریافت کالا حضور داشته باشد و در صورت عدم حضور در محل، ظرف مدت تعیین شده در اعلامیه شرکت پست به واحد پستی محل سکونت خود مراجعه کند و جهت دریافت کالا اقدام کند(خریداران شهرستان). 

کالاهاي خریداری شده توسط خریدار غیر قابل برگشت می باشد.
با تشکر 
سبد خرید  

محصولی وجود ندارد

حمل و نقل 0 تومان
کل 0 تومان

نمایش سبد پرداخت

محصولات جدید

در حال حاضر محصول جدیدی وجود ندارد

ویژه‌ها

در حال حاضر محصول ویژه‌ای وجود ندارد

تولید کنندگانجستجو

خبرنامه