نوشیدنی طبیعی بدون قند آلوورا

نوشیدنی طبیعی بدون قند آلوورا

نوشیدنی طبیعی بدون قند آلوورا

یک و نیم لیتر

محصول Summi کره به سفارش آمریکا

 

جزییات بیشتر

فروش ویژه فروش ویژه!
7,000 تومان

نوشیدنی طبیعی بدون قند آلوورا

یک و نیم لیتر

محصول کارخانه Summi کره به سفارش آمریکا

این محصول سرشار از ویتامین C و خواص معجزه آسای آلوورا (به ویژه برای پوست و مو) است و همچنین به دلیل بدون قند بودن و کالری بسیار کم مناسب بیماران دیابتی و افراد دارای رژیم لاغری می باشد.


 

به 10 دلیل عمده باید نوشیدنی طبیعی آلوورا را نوشید:

1-آمینو اسیدها، اجزا و قالب های ساختار بدن ما می باشند.هشت آمنیو اسید ضروری وجود دارد که در بدن ما ساخته نمی شود ولی در  اجزا گیاه آلورا کشف شده است.نوشیدن مداوم و منظم آلوورا به شما امکان می دهد به واسطه تامین طبیعی آمینو اسیدهای ضروری بدن، سلامتی بدن خود را حفظ  نمائید.تجزیه ترکیبات آلوورا نشان می دهد که در بین گیاهان شناخته شده توسط بشر، آلوورا تنها گیاهی است که آمینو اسیدهای مشابه و ضروری بدن را می سازد.

2-آلوورا بدون هیچگونه عارضه ای از عصبانیت و التهاب جلو گیری می نماید، همچنین سبب تحرک ماهیچه ها و صحت کارکرد مفاصل می شود. 

3-ویتامین های موجود در آلوورا  A ،B1 ،B2 ،B6 ،B12 ،C ،E، فولیک اسید و نیاسین می باشد.بدن انسان نمی تواند بعضی از این ویتامین ها را ذخیره  نماید.بنابر این بهترین راه تامین  ویتامین های فوق، نوشیدن میزان مناسبی از آلوورا به صورت منظم و روزانه می باشد.

4-مواد معدنی که در آلوورا یافت می شود شامل کلسیم، سدیم، آهن، پتاسیم، کروم، منگنز، مس و روی می باشد بنابراین نوشیدن آلوورا یک راه طبیعی و سالم برای تامین نیازهای بدن معدنی بدن می باشد.

 5-هر 21 الی 28 روز پوست جدید جایگزین پوست قدیمی می شود.نوشیدنی آلوورا می تواند منبعی غنی از مواد سازنده را به شما ارائه کند که همواره پوستی سالم  و شاداب داشته باشید و با اثرات پیری پوست مقابله کنید.

6-استفاده مداوم از نوشیدنی آلوورا سبب کمک به بهبود تنظیم دستگاه گوارش می شود.با استفاده مداوم نوشیدنی آلوورا احساس تندرستی و سلامتی به شما دست می دهد و سطح انرژی بدن افزایش می یابد و به شما کمک می کند تا وزن بدن مناسب و متعادل  گردد.

7-آلوورا به طور طبیعی مقاومت بدن را افزایش می دهد.نظر به اینکه سیستم ایمنی بدن همانند ساعت کار می کند تا از بدن محافظت نماید از این رو نوشیدن مداوم آلوورا سبب می گردد بطور طبیعی مصونیت و مقاومت بدن بطور چشمیگر افزایش یابد.

8-آلوورا دارای قابلیت طبیعی دفع سموم می باشد، نوشیدن مداوم آلوورا می تواند حرکت موجی روده را بهبود بخشیده و جذب پروتئین را افزایش  دهد و همزمان میزان باکتریهایی را که سبب تخمیر می شوند کاهش دهد.آلوورا همچنین سبب کاهش سوزش قلب، معده دیگر ناراحتی های گوارشی می شود.

9-آلوورا التیام بخش سوختگی ها، بریدگیها، پارگیها، خراشها و سوزش خفیف پوست می باشد.

10-نوشیدنی آلوورا متضمن سلامتی دهان ولثه می باشد.

با استفاده فقط  60 الی 120 گرم نوشیدنی آلوورا در روز می توانید این تغییرات را در خود مشاهده کنید.

هنوز نظری ارسال نشده است.

برای ارسال نظر باید عضو شوید.

محصولات مشابه

سبد خرید  

محصولی وجود ندارد

حمل و نقل 0 تومان
کل 0 تومان

نمایش سبد پرداخت

محصولات جدید

در حال حاضر محصول جدیدی وجود ندارد

ویژه‌ها

در حال حاضر محصول ویژه‌ای وجود ندارد

تولید کنندگانجستجو

خبرنامه